Apie mus

Dirbame tam, kad įgyvendintume
Jūsų svajones!

Sveiki!

Esame tėvas ir sūnus. Aš, tėvas, sodininkyste domėtis pradėjau dar vaikystėje, obelis genėti mokėjau būdamas jau 15 metų. Vėliau su dideliu džiaugsmu ėmiausi prižiūrėti savo namų sodą, pagalbos dažnai prašydavo ir kaimynai. Sūnus sekdamas mano pavyzdžiu įgijo apželdinimo specialybę, nors nemažai patirties turėjo ir iki universiteto.

Vedami bendrų pomėgių 2007 metais įkūrėme savo įmonę, per šį laiką sukaupėme daug naudingos patirties. Pradėjome nuo automatinių laistymo sistemų, o dabar atliekame kone visus su gražia namų aplinka susijusius darbus: įrengiame laistymo sistemas, apželdiname, įrengiame įspūdingus dekoratyvinius krioklius, baseinus ir fontanus, taip pat kiemo ir augalų apšvietimą, aukšto spaudimo įranga plauname kietus paviršius (trinkeles, terasas, fasadus) ir kt.

Savo partneriais pasirenkame tik patikimiausias įmones. Siekiame pasiūlyti savo klientams tik tai, kas yra geriausia ir novatoriška. Mylime savo darbą, todėl jį atliekame ypač kruopščiai ir kokybiškai. Mes dirbame tam, kad įgyvendintume Jūsų svajones.

Arvydas ir Edgaras

ŽALUMA

Aplinkos tvarkymo darbai visoje Lietuvoje

Paslaugos

Informacija

Kontaktai

+370 647 23040
+370 647 23030
zaluma.laistymas@gmail.com
Atsakome darbo dienomis 8-18 val.

Klemiškės g. 52, Klaipėda 91273