Automatinės laistymo sistemos

Daugiau jokių rūpesčių
dėl išdžiūvusios vejos

Mes pasirūpinsime, kad Jūsų veja visada būtų laiku palaistyta ir žaliuotų. Įrengsime inovatyvią automatinę laistymo sistemą, kuri ne tik dirbs, bet ir galvos už Jus. Atsižvelgdami į konkrečius Jūsų poreikius ir kraštovaizdžio specifiką pasiūlysime tinkamiausią sprendimą.

PAŽANGI PURKŠTUKŲ TECHNOLOGIJA

Dirbame su šiuo metu pažangiausios pasaulyje technologijos „MP Rotator®“ (tm) purkštukais. Tai revoliucinė alternatyva tradicinėms ir iškylančioms purkštukų galvutėms. Šie purkštukai yra unikalūs, jie vandenį palengva tiekia keliais besisukančių trajektorijų srautais. Tai leidžia vandeniui palengva įsigerti tokiu greičiu, kurį geriausiai gali sugerti dirvožemis. Todėl „MP Rotator®“ purkštukai yra patikimiausias didelio efektyvumo sprendimas rinkoje, leidžiantis sutaupyti net iki 30% vandens, palyginus su tradiciniais purkštukais.

MP Rotator® purkštukai purškia 2.5-9.1 m spinduliu, veikia nuo 1.75 bar.

PATOGUS NUOTOLINIS VALDYMAS

Patogiam ir lengvam automatinės laistymo sistemos valdymui įrengsime drėkinimo reguliatorius. Kartu su patikimais partneriais pasiūlysime tokius, kurie turi daugybę patogių ir išmanių funkcijų, taupančius vandenį, pritaikytus bet kokiai kraštovaizdžio drėkinimo sistemai. Išmanių drėkinimo reguliatorių dėka Jūsų veja bus palaistyta tinkamu laiku, ji nebus išdžiūvusi ar perlaistyta.

Taip pat pasiūlysime laistymo nuotolinio valdymo pultus su wi-fi funkcija, kurie padės taupyti laiką, kas ypač svarbu dirbant su didelėmis vejos drėkinimo sistemomis.

ŽALUMA

Aplinkos tvarkymo darbai visoje Lietuvoje

Paslaugos

Informacija

Kontaktai

+370 647 23040
+370 647 23030
zaluma.laistymas@gmail.com
Atsakome darbo dienomis 8-18 val.

Klemiškės g. 52, Klaipėda 91273